Житло в парковій зоні та його переваги.

Екологічно чисті ландшафтні зони користуються найбільшою популярністю серед покупців новобудов. Компанія blago developer пропонує квартири в елітному комплексі “Royal Hall” поблизу парку в різних плануваннях та розмірах, з найбільш зручною та розвиненою інфраструктурою та підземними паркувальними місцями. Більше того, забудовник гарантує якість кожного свого об’єкту і ретельно підходить до важливих етапів будівництва: проєктування, вимірювання, контроль якості інженерії та матеріалів.

Переваги покупки квартири біля паркової зони

  • Прилеглий парк – це територія, яка охороняється містом, тому можна повністю виключаючи чинник переповненості новобудовами в околицях.
  • Як правило, парки дають багато можливостей весело та активно проводити час, особливо з дітьми будь-якого віку. Наприклад, катання на велосипедах, ігри на дитячих майданчиках, парк атракціонів та альпін-парк.
  • Територія парку є природним генератором кисню та поглиначем вуглекислого газу для підтримки максимальної чистоти повітря міста. Завдяки сусідству житлового комплексу із парковою зоною та мальовничими озерами його мешканці завжди будуть дихати свіжим повітрям.
  • Мешканці новобудови, розташованої біля парку, будуть звільнені від шуму машин, тому життя тут буде максимально комфортним.

Планування квартир.

Елітний комплекс Івано-Франківська “Royal Hall” представлений широким вибором різного планування квартир та різної площі. Планування будь-якої квартири розроблено для забезпечення максимально комфорту. Високі стелі та панорамні вікна забезпечують яскравий інтер’єр та велику кількість природного світла. Крім того, покупці, які придбали квартиру від забудовника blago developer отримують зроблене з високоякісних матеріалів житло, з ідеально плоскими стінами, що значно спрощує процес ремонту.

Інфраструктура

Окрім близькості до парку, будинок має вдале розташування щодо важливих для комфортного проживання об’єктів. Поруч є супермаркет, продуктові магазини, медичні заклади та аптеки, школи, дитсадки, ресторани, салони краси тощо. Усі ці переваги роблять комплекс Royal Hall найкращим вибором в Івано-Франківську, який розташований поблизу екологічно чистої паркової зони та озера.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555