WOW-квартира в Royal Hall

Ви часто задумуєтесь про переїзд? Вам надоїло жити в звичайній квартирі спального району, де багато сусідів, немає куди припаркувати автомобіль, не кажучи вже про безпеку. Ваша душа вимагає елітного житла – квартиру з терасою або вишуканий пентхаус!

Елітна квартира: яка вона?

В компанії blago developer точно знають все про елітність квартир. Адже саме ця компанія першою розпочала реалізацію елітних комплексів в Івано-Франківську. Квартири класу «люкс» – це не просто тип житла, це спосіб життя! До одних з таких комплексів належить «Royal Hall».

Яка особливість цього будинку? Чим він кращий за сотні інших в Івано-Франківську і чому статусні покупці обирають саме його? А відповідь проста – тут квартири не просто задовільняють потреби людей у власному житлі, тут квартири з ефектом WOW! Коли ідеальність врахована у всіх деталях – локації, сучасній технології будівництва, плануваннях квартир та енергоефективності.

Індивідуальність планування – особлива вимога покупців

Над проектом Royal Hall працювали такі архітектори, як Олег Абрамкін та Мар’ян Андрухів. Саме вони змогли запропонувати до реалізації нові архітектурні рішення. У комплексі застосовано фасадно-віконну систему Reynaers Aluminium (Бельгія) з енергозберігаючим сонцезахисним склом Guardian (США). Красиві міські пейзажі відкриваються через панорамне скління від світових лідерів.

Локація

Для розташування престижного житлового комплексу Royal Hall ми обрали найкраще місце – вулицю Шевченка, поблизу парку та міського озера.

Тут тиша та спокій! Власники елітних квартир насолоджуються кожною хвилиною свого життя. Так просто смакувати комфортом на власній терасі, коли перед Вами відкриваються прекрасні краєвиди Івано-Франківська. Тут почуваєшся краще, ніж будь-де! Дозволити собі таку розкіш можуть тільки статусні і заможні люди, а таких небагато.

В першому будинку Royal Hall всього 38 квартир!

Тут можна не хвилюватись за безпеку, адже комплекс цілодобово охороняється: надійна система відеоспотереження та контроль доступу! Крім того, передбачено монтаж сучасних IP-домофонів з функцією дистанційного керування за допомогою смартфона.

Мешканці таких квартир без проблем зможуть залишити свій автомобіль в підземному паркінгу та безшумним ліфтом піднятись в своє помешкання. Проблем з водопостачанням та електрикою також не виникне. Будинок оснащений за останнім словом техніки з акцентом на енергоефективності. Газової системи тут також не передбачено, а тільки тепловий лічильник. Дахова котельня допоможе заощадити 26-30% на спожитому теплі.

Елітна квартира в Royal Hall – це інвестиція у власний комфорт та безпеку!

Як купити квартиру в комплексі Royal Hall дізнавайтесь за телефоном: +38(067)532 0073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555