Від початку будівництва до введення в експлуатацію ціни на квартири зростають на 30%

Франківські інвестори розділилися на два табори: ті, хто надає перевагу купівлі житла на етапі будівництва та ті, хто довіряє кошти лише готовим новобудовам. Вагомою перевагою нерухомості, що перебуває на стадії будівництва, звичайно, є ціна,– зазначає Аналітичний центр компанії Blago developer. Адже чим ближчий термін введення в експлуатацію, тим дорожче обійдеться вартість квадратного метра, особливо у елітному житловому комплексі. Щоб знайти ідеальний варіант, фахівці з нерухомості радять визначитись, насамперед, із власними пріоритетами, бажаним терміном заїзду в нову квартиру та фінансовими можливостями.

Ціновий критерій

На період риття котловану забудовник пропонує інвестору найнижчу ціну. Для будівельної компанії це чудовий варіант поповнити клієнтський портфель, а для покупця – отримати якісну квартиру за помірною вартістю. Для більшості українських сімей купівля житла на початковій стадії будівництва є хорошою альтернативою, оскільки дає змогу придбати власну нерухомість дешево та на вигідних умовах розтермінування.

Широкий вибір

Обираючи житло на етапі будівництва,  можна не тільки зекономити кошти, але й отримати апартаменти на будь-який смак: поверх, планування, вигляд з вікна тощо. За умов монолітно-каркасного типу будівництва доступна опція безкоштовного перепланування, що є дороговартісним при купівлі готової квартири. Чим ближчий термін здачі будинку в експлуатацію, тим менший вибір та вища ціна. Головним в даному випадку є усвідомлення терміну будівництва, котре зазвичай триває 2-3 роки. Тому даний варіант підійде людям, необмеженим у часі, і тим, хто прагне зекономити.

Золоте правило

Щоб вигідно та надійно інвестувати в нерухомість, та не переплачувати зайвих 30% вартості,  експерти радять купляти житло на початковому етапі будівництва. Саме цей період найбільш оптимальний у співвідношенні ціни і якості, є найбільше варіантів для вибору. Вагомою перевагою для клієнтів є програми розтермінування на придбану нерухомість ще до введення будинку в експлуатацію та можливість оплати частинами у домовлений час.

Купити елітну квартиру в Івано-Франківську у самому центрі на вулиці Шевченка на вигідних умовах можна у комплексі преміум-класу Royal Hall.
Запис на огляд апартаментів і пентхаусів за телефоном: (067)5320073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555