Прості кроки як купити квартири в центрі Івано-Франківська

Івано-Франківськ приваблює затишком та європейським стилем життя. Щороку зростає кількість гостей, котрі бажають оселитися в місті. Більшість інвесторів, які бажають придбати квартиру в новобудові, витрачають багато часу на пошуки, не можуть визначитись через надмір пропозицій. Тому Аналітичний центр Blago developer пропонує прості кроки для купівлі якісної квартири в новобудовах Івано-Франківська.

  • Обрати клас житла

Розрізняють 4 класи житлової нерухомості: економ, комфорт, бізнес та еліт. Варто пам‘ятати, що від класу житла залежить якість будівельних матеріалів, різноманітність планування та комфор життя. Вартість квадратного метра також залежатиме від класу ЖК.

  • Обрати надійного забудовника

В Івано-Франківську налічується понад 25 будівельних компаній. Щоб обрати надійного забудовника, варто ознайомитись з його репутацією та досвідом роботи у сфері будівництва, звернути увагу на кількість успішно реалізованих проектів. Якщо ви шукаєте елітні квартири у центрі Івано-Франківська, зверніть увагу на те, яке саме елітне житло будує обраний вами забудовник.

  • Обрати житловий комплекс

Щоб вибрати комфортний ЖК, варто звернути увагу на наступне: розташування, зручне транспортне сполучення, розвинена внутрішня інфраструктура (супермаркети, фітнес-центри, торгово-розважальні заклади та ін), облаштування території (дитячі та спортивні майданчики, зелені насадження тощо), безпека двору (закрита територія, двір без автомобілів, зовнішній паркінг).

  • Визначитись з плануванням квартири

Розрізняють відкрите, закрите, змішане та смарт планування. Залежно від стилю життя, сімейного стану та пріоритетів покупця, вибір буде індивідуальний. Наприклад, сім‘ї з дітьми обирають квартири з закритим чи змішаним плануванням, холостяки, молоді пари та пенсіонери надають перевагу смарт-квартирам з мультифункціональною площею. Заможні люди та ті, хто бажає жити в затишку і особливому комфорті обирають елітні квартири чи пентхауси у елітних житлових компексах.

  • Обрати спосіб оплати

Здійснити покупку квартири можна кількома способами: сплатити всю суму одразу або шляхом розтермінування (якщо новобудова на стадії будівництва). Обираючи розтермінування від забудовника, інвестор може заощадити до 30% від суми новозбудованого житла.

Купити елітні квартири та пентхауси в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у комплексі преміум-класу  Royal Hall від будівельної компанії Blago developer.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555