Про безпеку квартир в будинку Royal Hall подбає Ajax Systems

Комфорт та безпека – це важливі фактори при будівництві комплексу Royal Hall. Ми прагнемо зробити життя мешканців безпечним та щасливим тому обрали надійну систему безпеки Ajax.

Проблема виявлення проникнення зловмисників, пожежі чи затоплення виникла ще багато років тому. І Ajax представили чудовий пристрій, який слугуватиме в ролі домашньої автоматизації.

Окрім відеоспостереження та цілодобової охорони в комплексі Royal Hall передбачено систему безпеки під’їздів, сходових кліток та окремих квартир. Аналізуючи ринок ми обрали саме Ajax Systems, оскільки ця система ідеально підходить для виявлення неприємних ситуацій проникнення зловмисників. Вже за кілька секунд дана система відправляє сповіщення у службу охорони та індивідуально власникам квартири.

Особливість Ajax Systems в будинку Royal Hall?

Власники можуть не хвилюватись за безпеку свого помешкання, адже контроль за квартирами в елітному будинку Royal Hall здійснюватиме функціональний комплект Ajax StarterKit.

На роботу системи Ajax ніяк не вплине відсутність електрики та глушіння. Такий пристрій знаходиться на постійному зв’зку з пультом моніторингу Ajax PRO Desktop, за ким ведеться цілодобове спостереження. У випадку проникнення до квартири злодіїв, система Ajax миттєво зреагує та надішле сповіщення на смартфони власників, а також на пульт, що знаходиться у службі безпеки. Таким чином, всього за декілька секунд охороною будуть прийняті відповідні заходи.

До комплекту Ajax у квартирах будинку Royal Hall можна буде встановити:

Хаб Ajax Hub Plus

Датчик відкриття Ajax DoorProtect

Датчик руху Ajax MotionProtect

Датчик протікання Ajax LeaksProtect

Силове реле Ajax WallSwitch

Мешканці зможуть більш широко застосувати систему безпеки Ajax. Наприклад, протипожежну систему, яка підкріплюється датчиками Ajax FireProtect Plus. Вони миттєво зреагують на підвищення температури в приміщенні, дим або чадний газ. Це саме стосується і затоплення.  Датчикики Ajax LeaksProtect реагують на протікання, повідомляючи службу охорони, які в свою чергу перекривають воду, а власники отримують повідомлення на телефон.

Детальну інформацію про квартири в елітному будинку Royal Hall можна дізнатись за телефоном: +38(067)532 0073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555