Переваги теплої підлоги в Royal Hall

В квартирах елітного комплексу Royal Hall встановлено теплу підлогу преміум-класу від надійного німецького виробника Rehau.

Перед тим як обрати найкраще серед усіх пропозицій ми проаналізувати можливі фактори впливу на теплу підлогу:

🔸 механічний – тиск покриття, меблів тощо;

🔸 біологічний – бактерії, мікроорганізми і т.д.;

🔸 хімічний – агресивні середовища, такі як вапно, окислення металу та інше.

Саме тому для квартир елітного комплексу Royal Hall ми обрали теплу підлогу виробника Rehau, яка є надійною, безпечною та володіє такими характеристиками:

✅ Особливо міцний кисневий шар. Цей шар відрізняється стійкістю до будь-якого впливу. У випадку з механічним пошкодженням здатний самовідновлюватися за допомогою високого термічного впливу.

✅ Спеціальна підкладка, яка є прекрасним теплоізолятором. Унікальність основи для прокладки труби теплої підлоги дозволяє максимально раціонально охоплювати простір, що обігрівається, не прокладаючи трубу під меблями або технікою.

✅ Внутрішній шар з шитого поліетилену має спеціальне напилення, які відштовхує мінерали, не дозволяючи їм накопичуватися на поверхні, утворюючи твердий наліт.

✅ Насувні гільзи, виконані за технологією, яка спрощує процес з’єднання всіх елементів системи.

Водяні теплі підлоги Rehau максимально віддають теплову енергію, інноваційні технології забезпечують виняткову міцність використовуваних труб, що, в свою чергу, стає гарантом цілісності і практичності використання системи на довгі роки.

Окрім того, підлога Rehau не потребує спеціального обслуговування або догляду, він абсолютно автономний.

При таких умовах зберігається комфортний мікроклімат у квартирах Royal Hall!

Про всі переваги якісного життя у Royal Hall дізнайтесь у наших менеджерів. Щоб записатись на огляд і купити елітні квартири та пентхауси, телефонуйте

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555