Пентхауси на вулиці Шевченка у комплексі Royal Hall

Елітне житло – це надійна інвестиція для успішних людей. Вони не звертають увагу на вартість квадратних метрів, а обирають, перш за все, житло в Івано-Франківську, яке відповідає їх сімейним цінностям і стилю відпочинку.

Елітні пентхауси в житлому комлексі Royal Hall можуть сповна задовільнити потреби людей, що прагнуть королівського житла.

Від звичайного помешкання елітні пентхауси відрізняються своїм розташуванням і великою площею – від 150 до 600 кв. метрів і більше. У такого помешкання є панорамне скління, тераса чи вихід на дах. Ці елементи прекрасно вписуються в загальний стиль будівлі та наповнюють приміщення природним світлом.

Можна сказати, що пентхаус в елітному житловому комплексі Royal Hall – це повноцінний будинок, який знаходиться на даху.

Його побудовано таким чином, щоб проживаючи в ньому, складалося враження перебування у віллі або в особняку посеред мегаполісу. Це житло одночасно поєднує в собі риси заміського будинку і просторої квартири в багатоповерхівці в центрі Івано-Франківська

Тут можна насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, не залишаючи житло. Саме це робить пентхаус дуже привабливим помешканням у центрі для людей, які цінують можливість усамітнитись в умовах міста, що стрімко розвивається.

Адже на терасах пентхаусів Royal Hall можна втілити безліч архітектурних рішень. Наприклад, облаштувати зимовий сад. Або створити затишну лаундж-зону, сніданки на якій налаштують на дуже продуктивний день, а вечері з виглядом на мальовничу вулицю Шевченка додадуть романтики у ваші будні.

Терасу також можна використовувати для занять спортом на свіжому повітрі. Наприклад, облаштувати невеликий спортивний зал на свіжому повітрі чи басейн під відкритим небом. А за рахунок великої площі та високих стель вам вдасться створити унікальний інтер‘єр.

Такі пентхауси приваблюють своїм вільним плануванням та довговічністю. Адже монолітно-каркасний дім не боїться землетрусів та інших катаклізмів. І може простояти до 250 років. Також у монолітно-каркасній новобудові відсутні ризики утворення тріщин в стінах.

Однією з основних переваг житлового комплексу Royal Hall є монолітно-каркасний тип будівництва. Такий тип будівництва передбачає зведення міцного залізобетонного каркасу, по якому заливають бетонну масу.

Ще одним свідченням сучасного підходу до будівництва елітної нерухомості стала наявність дахової котельні. Дахова котельня принципово відрізняється від звичайного спочобу теплопостачання, яке дає місто. Кожна квартира має власний тепловий лічильник і регулятор теплопостачання.

Вона є вигідним та економічно обґрунтованим рішенням. Адже дозволяє забезпечити не лише незалежну від загальноміської систему подачу тепла, а й суттєво економити. У багатоквартирному будинку вона дозволяє оптимізувати теплові втрати, підвищивши енергозбереження на 25-30%.

Такі енергоощадні технології забезпечують помірну вартість комунальних послуг. І гарантують постійні максимально комфортні умови проживання.

До елементів підвищеного комфорту можна віднести і ліфти преміум-класу OTIS. Їх три в кожному під’їзді.

До послуг власників пентхаусів підземний автопаркінг.

Щоб записатись на огляд пентхаусів та купити елітні апартаменти у Івано-Франківську в будинку преміум-класу Royal Hall, телефонуйте: +38(067)532 0073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555