Особливі вікна у Royal Hall

Красиві міські пейзажі з апартаментів елітного житлового комплексу Royal Hall відкриваються через панорамне скління від світових лідерів.

У комплексі застосовано фасадно-віконну систему Reynaers Aluminium (Бельгія) з енергозберігаючим сонцезахисним склом Guardian (США).

Reynaers Aluminium – це лідер з виробництва алюмінієвих фасадних систем, профілів, вікон і дверей.

Так, алюмінієвий профіль Reynaers найдорожчий, але це найкраща якість, яка існує. Варто відзначити інноваційний елітний дизайн, найвищу функціональність і простоту у використанні.

Всі системи Reynaers проходять ретельне тестування на відповідність європейським стандартам якості. Крім випробувань в Reynaers Інституті, компанія проводить випробування в незалежних дослідницьких організаціях: Інститут віконних технологій Розенхайма, Minergie і Passive House.

За результатами успішних випробувань компанія отримує сертифікати, що підтверджують енергоефективність матеріалів.

Зовнішній вигляд фасадного скління дуже красиве, сучасне і престижне. Найважливіші переваги – це характеристики і властивості алюмінію:

  • Високий ступінь звукопоглинання: на відміну від ПВХ матеріалу і дерева, алюмінієві системи добре поглинають низькочастотні хвилі, а не відображають їх;
  • Краща звукоізоляція: дерево і пластик не в конкуренції з цим матеріалом;
  • Теплоефективність: відмінно зберігають тепло, не пропускають протягів, не допускають нагромадження вологи і конденсату;
  • Міцність конструкції: потужна структура, що рівномірно розподіляє навантаження, не гнеться, стійка до перепадів температури.

Найвища якість вікон апартаментів комплексу Royal Hall втілена і в енергозберігаючих сонцезахисних склопакетах Guardian. Двокамерні склопакети вікон у Royal Hall складаються з зовнішнього гартованого скла Guardian Titan, внутрішнього флоат скла та третього енергозберігаючого.

Guardian – одна з найвідоміших компаній по виробництву листового скла. Має великий досвід у в своїй галузі, близько 70 років. Завдяки своїм унікальним розробкам із застосуванням нанотехнологій, компанія здобула всесвітню популярність і стала однією з найзатребуваніших на ринку. Переваги склопакетів зі скла Guardian у комплексі Royal Hall: безпека і надійність, теплоізоляція, орієнтовані на сучасні технології дизайну, високий коефіцієнт прозорості, сонцезахист.

Полісульфідний двокамерний склопакет – новітня розробка у виробництві скла. Принцип подвійної дії працює і влітку і зимою. У теплу пору року зберігає прохолоду в приміщенні, а в холодний період максимально зберігає корисне тепло.

Виходячи з технічних характеристик, можна зробити висновок: вікна з такими склопакетами, значно економлять фінанси на кондиціонери і опалювання.

Колір склу надає поєднання декількох шарів оксидів срібла. Під різними кутами сонячних променів фасад будівлі має особливі відтінки кольорів. Це дозволяє архітекторам і дизайнерам створювати особливі будівлі. При таких особливостях кольору зберігається теплоізоляція і комфортний мікроклімат у апартаментах.

Про всі переваги якісного життя у Royal Hall дізнайтесь у наших менеджерів. Щоб записатись на огляд і купити елітні апартаменти та пентхауси, телефонуйте: +38(067)532 0073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555