Елітні апартаменти на вулиці Шевченка у комплексі Royal Hall

Справжнє королівське життя можливе в елітних апартаментах, як наприклад у будинку преміум класу Royal Hall на вулиці Шевченка. Усі вони мають оригінальне та сучасне планування, яке дозволить вам втілити будь-які дизайнерські рішення.

Життя в апартаментах Royal Hall ідеально личить прогресивній сім‘ї, яка займається спортом, навчається, самореалізується та прагне отримувати максимум задоволення від життя. Адже елітна нерухомість в житловому комплексі Royal Hall поєднує в собі красиву елегантність з неймовірною природою і враховує усі сучасні тенденції.

Важливою перевагою життя в апартаментах є врахування новітніх екологічних технологій. Тип будівництва – монолітно-каркасний.

Красиві міські пейзажі відкриваються через панорамне скління від світових лідерів. У комплексі застосовано віконну систему профілів Reynaers Aluminium (Бельгія) з енергозберігаючим сонцезахисним склом Guardian (Америка).

За тепло та затишок ваших апартаментів відповідає десятисантиметрове утеплення мінватою. А також дахова котельна та теплові лічильники у квартирі.

Внутрішні роботи виконані гіпсовою штукатуркою. В апартаментах проведена мідна електророзводка та встановлені якісні броньовані двері.

На території елітного житлового комплексу у вас є можливість користуватись підземним паркінгом, відвідувати спа-центр, дбати про своє здоров‘я у великому фітнес-центрі та насолоджуватись смачною їжею в ресторані.

Значною перевагою елітних апартаментів в житловому комплексі Royal Hall стане сусідство новобудови з Міським озером, що знаходиться у шести хвилинах ходи.

У пішій досяжності розташовані лікарні, школи, вищі навчальні заклади, банківські установи, супермаркет та міський парк Шевченка.

Записатись на огляд і дізнатись деталі як купити апартаменти на вулиці Шевченка у будинку преміум-класу Royal Hall можна телефоном: +38(067)532 0073

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555