Royal Hall

Апартаменти і пентхауси преміум-класу

Ексклюзивно

Затишна вулиця Шевченка - найкрасивіша в Івано-Франківську

Архітектура

Вишуканість, елегантність та бездоганна величність простору

Бездоганність в кожній деталі

Розкішний простір ексклюзивного життя від Blago developer гармонійно поєднано у вишуканій архітектурі елітного комплексу Royal Hall. Відмінна локація і затишок природи підкреслюють розкіш та максимально зберігають приватність якісного життя

Особлива локація

Івано-Франківськ очолює рейтинг найкомфортніших міст України. Тут особлива природа, а найвагомішою цінністю є його атмосфера європейського історичного містечка.

Royal Hall – елітний житловий комплекс з двох будинків з вишуканими пентхаусами та просторими квартирами.
Комплекс преміум-класу Royal Hall від Blago developer розташований в центрі Івано-Франківська на затишній вулиці Шевченка. Тут поєднується легка витонченість та елегантність з бездоганною величністю Івано-Франківська, старовинних вулиць і сміливою сучасністю.

Вулиця Шевченка є однією з найкрасивіших та найдавніших в місті Івано-Франківськ, вона приваблює своєю зеленню. Неподалік комплексу, а саме в двох хвилинах ходьби розташований парк Шевченка та міське озеро. Це забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря і максимальне задоволення від життя серед такої краси.

 

Royal Hall – це новий погляд на сучасне суспільство, яке не боїться експерементувати над власними ідеями і завжди стрімко йде вперед до здійснення своїх мрій та створення свого якісного світу.

Ідеально

Вишукані квартири і пентхауси з терасою у комплексі преміум-класу Royal Hall підтверджують – це вдала інвестиція у власний комфорт

Архітектура

Комплекс зведено по типу монолітно-каркасного будівництва, що дає переваги: красиву архітектуру, тепло- та звукоізоляцію, надійність, екологічність, енергоефективність, сейсмічну стійкість, довговічність.

Панорамне скління

Красиві міські пейзажі відкриваються через панорамне скління від світових лідерів. У комплексі застосовано фасадно-віконну систему Reynaers Aluminium (Бельгія) з енергозберігаючим сонцезахисним склом Guardian (США)

Безпека

Автоматизована система безпеки, багаторівневий контроль доступу, smart-інженерія, автоматичне пожежогасіння, гартовані склопакети та ін. – ці непомітні помічники щодня забезпечуватимуть максимальну приватність і комфорт мешканцям Royal Hall

Локація

Комплекс розташовано у центрі міста на затишній, найкрасивішій вулиці Івано-Франківська. Вулиця Шевченка плавно переходить у міський парк, неподалік міське озеро. Це забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря, багато зелені навколо і максимальне задоволення від життя серед такої краси. В пішохідній доступності головні адміністративні будівлі міста, школа, лікарня, магазини, університет, заклади харчування.

Інфраструктура

Підземний паркінг, заправка для електрокарів, кімнати для спортінвентарю, продуктова крамниця, клініка естетичної краси та косметології та інші заклади забезпечать задоволення від життя

Бажаєте записатись на оглядини?

Заповніть контактну форму

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555